Solo 475 Classic opryskiwacz plecakowy / 15 l / 4bar - DOSTEPNY OD RĘKI !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SOLO
  • Kod producenta: 47521
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 479,00 zł

SOLO 475 Classic - Opryskiwacz Plecakowy

Niemiecka firma Kleinmotoren od 1948 roku produkuje opryskiwacze i urządzenia ogrodnicze. Opryskiwacz plecakowy 475 z serii Classic ze zbiornikiem o pojemności 15 litrów wykonanym ze wzmocnionego tworzywa sztucznego to dobra opcja dla osób szukających niezawodnych opryskiwaczy o sprawdzonych parametrach i dobrej wydajności. Zastosowana tu pompa membramowa wytwarza ciśnienie 4 bar i ma możliwość regulacji podawanego ciśnienia.

Zbiorniki odporne na promieniowanie UV są dostępne w trzech rozmiarach: 10, 15 i 20 litrów. Są one przezroczyste, dzięki czemu łatwo można sprawdzić ich poziom napełnienia. Do napełniania i opróżniania opryskiwacza 475 Classic służy duży otwór zbiornika. Dzięki licznym akcesoriom możliwe jest dodatkowe rozszerzenie możliwości zastosowania tych niezniszczalnych opryskiwaczy.

Niska liczba części zużywających się oraz solidna technologia zapewniają opryskiwaczowi 475 długą żywotność i minimalną konserwację. Minimalne wymogi konserwacyjne, silny strumie cieczy, jednorodny oprysk, wysoka jakość materiałów – to główne zalety opryskiwaczy Solo. Opryskiwacz plecakowy 475 Comfort to idealny urządzenie do prac w leśnictwie, sadownictwie, szkółkarstwie oraz uprawie warzyw. Doskonały w ochronie i pielęgnacji roślin szklarniowych. Pompa membranowa pozwala na używanie opryskiwacza w terenie, gdy ciecz do oprysku wytwarzana jest na bazie zabrudzaj wody. Membrana filtruje wodę zapobiegając uszkodzeniu pompy.

Waga bez napełnienia 4.6 kg. Dodatkowo istnieje możliwość doposażenia opryskiwacza w lance przedłużające, lance do oprysku drzew i krzewów czy belki herbicydowe.

Producent Solo
Pojemność zbiornika
15 l
Typ pompy
membranowa
Ciężar bez napełnienia
4,6 kg
Ciśnienie robocze
4 bar