O nas

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy na rynku poznańskim od 1 stycznia 1992. Na początku pod nazwą Wim S.C., następnie od 1 maja 1994 roku jako firma WIMET. Obecnie oprócz stacjonarnego sklepu, serwisu i salonu sprzedaży prowadzimy tez sprzedaż internetową na terenie całego kraju.

Przez te lata zaufało nam wiele firm i osób, skorzystali oni z doświadczenia i rad naszych specjalistów. Cały czas służyliśmy swą wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Staramy się by firma nasza nieustannie kojarzyła się z profesjonalizmem i wysokość jakością oferowanych produktów i usług.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i wyroby renomowanych producentów maszyn ogrodniczych i maszyn do utrzymywania terenów zielonych. Stale dostosowujemy naszą ofertę do rosnących wymagań współczesnego rynku.

W ofercie sprzedaży posiadamy m. in. rębarki, frezy do pni, traktorki, mikrociągniki, kosiarki, kosy spalinowe, zamiatarki, koparki do rowów, agregaty prądotwórcze, atomizery, opryskiwacze, glebogryzarki, pilarki spalinowe, sekatory, nożyce do żywopłotów czy wertykulatory.

Nasza pozycja jest wynikiem zaangażowania i wytężonego wysiłku całego zespołu pracowników, wszystkich firm i osób z nami współpracujących. Razem z nimi tworzymy firmę godną zaufania oferującą produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy z firmą Wimet wierząc, że wspólne działania przyniosą obustronne korzyści.

Jesteśmy wieloletnim dealerem następujących marek: