Płatności

Dla Państwa wygody oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę, są to:

KARTA PŁATNICZA (Autoryzacja przez stronę www)
Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart wypukłych systemów standardowo obsługiwanych przez operatora kart płatniczych VISA i MASTERCARD.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

KARTA PŁATNICZA (Płatność w sklepie stacjonarnym)
W każdym naszym sklepie stacjonarnym można dokonać płatności za pośrednictwem karty kredytowej/płatniczej przy użyciu standardowego terminala.

GOTÓWKA ZA POBRANIEM
W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

GOTÓWKA
Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszych sklepach stacjonarnych.

PRZEDPŁATA NA KONTO BANKOWE
Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu kilku godzin.

NUMER NASZEGO KONTA BANKOWEGO
BANK PKO S.A.
14 1240 6625 1111 0000 5608 6441

PRZELEW Z TERMINEM PŁATNOŚCI
Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

SPRZEDAŻ NA RATY
Sprzedaż ratalna prowadzona jest przez Alior Bank. Raty o% umożliwiają zakup sprzętu marek takich jak AL-KO, Stiga, Cedrus, Echo, Shindaiwa.