Solo 461 opryskiwacz ręczny / 5L / 3 Bar. - DOSTĘPNY OD RĘKI !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SOLO
  • Kod producenta: 46101
  • Waga: 3 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 199,00 zł

SOLO 461 - Opryskiwacz Butelkowy

Niemiecka firma Kleinmotoren od 1948 roku produkuje opryskiwacze i urządzenia ogrodnicze. Opryskiwacz ręczny 461 ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów wykonanym ze wzmocnionego tworzywa sztucznego to dobra opcja dla osób szukających niezawodnych opryskiwaczy do domowego ogrodu. Zastosowana tu pompa tłokowa wytwarza ciśnienie 3 bary.

Opryskiwacze butelkowe są od dawna lubianymi i sprawdzonymi pomocnikami w ogrodzie prywatnym lub przy kształtowaniu krajobrazu. Przy przechowywaniu nie zajmują one dużo miejsca, a w razie potrzeby są natychmiast gotowe do pracy. W zależności od rozmiaru ogrodu dostępne są różne pojemności zbiornika. Przy ogrodach najlepiej sprawdza się opryskiwacze o pojemności 5 litrów. W przypadku większych powierzchni może to być siedem lub dziewięć litrów. Użytkownicy okazjonalni mogą wybierać pomiędzy urządzeniami uniwersalnymi 461 lub  462 z linii Comfort. Przezroczysty zbiornik opryskiwacza  461 odporny na promieniowanie UV jest przystosowany do długiej żywotności.
Szeroki wybór akcesoriów, takich jak lance przedłużające, ochraniacze dysz oraz dysze do różnych celów gwarantują uniwersalność zastosowań opryskiwaczy .

Przy ciśnieniu roboczym 3 bary opryskiwacz ciśnieniowy 461  jest idealny do różnorodnych zadań w ogrodzie i na zewnątrz domu. Aby umożliwić ci dłuższą pracę bez przerwy, dostępna jest pojemność 5 litrów. Duża, płynnie działająca pompa o średnicy 270 cm3 wytwarza niezbędne ciśnienie opryskiwania. Szeroki otwór do napełniania, lanca o długości 50 cm, duży otwór do napełniania i czyszczenia oraz dwie dysze natryskowe dostarczane w standardzie (płaska i stożkowa) – wszystkie umieszczone w poręcznym schowku – to tylko niektóre z cech tych atrakcyjnych opryskiwaczy ciśnieniowych. Zbiornik z polietylenu jest odporny na promieniowanie UV i przezroczysty, więc poziom napełnienia jest dobrze widoczny i można go sprawdzić na skali pomiarowej.

Waga bez napełnienia 1.2 kg a skuteczny oprysk zapewnia długa 50 centymetrowa lanca. Napełnianie ułatwia szeroki otwór wlewowy na ciecz.

Producent Solo
Poj. zbiornika 5,00 l
Typ pompy Tłokowa
Ciśnienie robocze 3 bar
Lanca 50 cm
Ciężar bez napełnienia 1,2 kg