Solo 442 opryskiwacz akumulatorowy 16 l / od 1 do 4 bar, silnik 18 V, 3,5 godz pracy, (czterostopniowa elektroniczna regulacja ciśnienia)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SOLO
  • Kod producenta: SOLO442
  • Waga: 4 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

SOLO 442 - Opryskiwacz Akumulatorowy

Niemiecka firma Kleinmotoren od 1948 roku produkuje opryskiwacze i urządzenia ogrodnicze. Opryskiwacz akumulatorowy  442 to nowy model  opryskiwacza akumulatorowego do stosowania ze środkami ochrony roślin. Ten solidny, lekki produkt jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy , który zapewnia do 3,5 godziny ciągłej pracy i można go naładować w ciągu zaledwie jednej godziny. Mocna i trwała pompa elektryczna zapewnia ciśnienie robocze do 4 bara. Ciśnienie pompy można również ustawić na jedną z czterech pozycji od 1 bara do 4 bar. Przełącznik chroniony przed zachlapaniem znajduje się w górnej części urządzenia i jest łatwy w obsłudze.

Kompaktowy akumulator jest łatwo dostępny z zewnątrz i można go bez trudu wyjąć w celu naładowania za pomocą zewnętrznej ładowarki.
Aby zapobiec zanieczyszczeniu zacisków, sprężyna utrzymuje pokrywę komory baterii zamkniętą. Przy baterii jest  interfejs, który pokazuje również poziom naładowania baterii. 
Dla dłuższego i krótszego okresy pracy czasy ładowania, możemy zastosować dodatkową ładowarkę ekspresowa i akumulator o pojemności aż  5,0 Ah.

Zbiornik opryskiwacza akumulatorowego oraz jego podstawa są zaprojektowane tak, aby pasowały do anatomii ludzkiego kręgosłupa. W połączeniu z wyściełanymi pasami na ramiona sprawia,
że opryskiwacz jest znacznie wygodniejszy w noszeniu. Są to ważne cechy zwiększające komfort operatora i bezpieczeństwo pracy. Zaoszczędź sobie ciężką pracę związanej z pompowaniem dzięki nowemu opryskiwaczowi akumulatorowemu Solo 442!

Podstawowe parametry opryskiwacza 442:

                                    

Pojemność zbiornika - 16 l  *  Ciśnienie robocze 4,0 Bar   *

                             

Zasilanie: akumulator litowo jonowy * Czas pracy: do 210 min.

Silnik Elektryczny
Wydajność 18 V / 2,5 Ah
Czas pracy 200 minut
Czas ładowania 66 minut
Pojemność zbiornika 16 litrów
Wydajność 0,6 - 1,38 (l/min)
Ciśnienie robocze regulowane w bar do 4 bar
Dysza płaskostrumieniowa
Długość lancy 50 cm
Gwarantowany Poziom mocy akustycznej dB(A) <70
Wartość drgań m/s2 <= 2,0
Poziom mocy akustycznej w dB(A) <70
Ciężar w kg 4,5