MM opryskiwacz wózkowy EuroSpray 35l / 30 Bar / silnik 4-suw Honda 1,0 KM

  • 5 399,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Włoska firma  od 1976 roku w Modenie produkuje i projektuje opryskiwacze taczkowe, ręczne jak i zaczepiane. Produkuje też opryskiwacze plecakowe, ręczne do użytku domowego i profesjonalnego. Opryskiwacz wózkowy Euro Spray jest przeznaczony do prowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych w uprawach ogrodniczych i sadowniczych. Swoboda przemieszczania, wygodny transport oraz możliwość prowadzenia prac w miejscach niedostępnych dla ciężkiego sprzętu np. w tunelach foliowych czy na plantacjach o wąskim rozstawie rzędów nasadzeń to największe zalety opryskiwacza. Opryskiwacz wózkowy Euro Spray zasilany jest czterosuwowym silnikiem HONDA o mocy 1,0 KM. Opryskiwacz wózkowy ze zbiornikiem na ciecz o pojemności 35 litrów.

Dla ułatwienia transportu i przemieszczania się podczas wykonywania zabiegów opryskiwacz został wyposażony w ramę z kołami transportowymi oraz rączką dla operatora.

Urządzenie jest wyposażone w czterosuwowy silnik HONDA o mocy 1,0 KM , który uruchamia się szybko i bez wysiłku.

Opryskiwacz jest wyposażony w 2 lance robocze - mosiężną lancę 60 cm z dyszą podwójną i pistolet do oprysków "TURBO", dzięki któremu maksymalny zasięg oprysku wynosi 6 - 8 m.

Wyposażenie opryskiwacza wózkowego Euro Spray:
- zbiornik o pojemności 35 litrów z sitem filtrującym
- lanca do oprysków
- dodatkowa podwójna dysza
- pistolet do oprysków TURBO

Wyposażenie opcjonalne:
- lanca do oprysków z 4 dyszami (złożona szerokość 62 cm; rozłożona 110 cm; szerokość maks. oprysku - 150 cm )
- lanca z parasolem do oprysków.