ECHO HCS 3210 ES / 0,6kW / 21,2 ccm / Nożyce spalinowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 2 579,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Japońska kosa spalinowa firmy , która od lat zdobywa uznanie wśród profesjonalistów, powstała 1947 roku w Tokio jako Kyoritsu Noki, od 1963 już pod szyldem ECHO rozpoczęła ekspansję na światowe rynki. Nożyce spalinowe HCS 3210ES to lekkie, szybkie i profesjonalne przycinanie przy użyciu bardzo zwrotnej i precyzyjnej maszyny. Lekki silnik o pojemności 21,2 cm3, który został wyprodukowany w Japonii zgodnie z najwyższymi normami, to idealny wybór do użytku domowego, a także do małych i średnich prac profesjonalnych. Silnik ten dzięki nowoczesnej technologii oszczędzania paliwa jest wysoce ekonomiczny a przy tym spełnia rygorystyczne normy wydalania spalin EC1 i EC2. Długośc ostrza tnącego to 72,9 cm a wzmacniane noże, elementy silnika umieszczone w aluminiowej skrzynce, pięciostopniowy obrotowy uchwyt, nowoczesne japońskie układy zapłonowe, gaźniki paliwowe amerykańskiej firmy i trwałe pompy olejowe powodują, że są to wytrzymałe nożyce dla ludzi ceniących niezawodność działania, doskonały wynik wydajności do wagi oraz zwartą konstrukcję. 

 

Podstawowe parametry NOŻYC HCS3210 ES:

                                   

Długość ostrza - 72,9 cm        *  Zasilanie - spalinowe       *  Moc silnika - 0,6 kW

Zastosowane technologie w nożycach   HCS 3210 ES:

 

tech1

EASY START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

Renomowany gaźnik WALBRO


Boczny napinacz łańcucha

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Pojemność silnika 21.2 cc ECHO 2T
Moc 0.6 kW/0,8 KM
Poj. zbiornika paliwa 0.39 l
Zurzycie paliwa przy max. obciążeniu 0.44 l/h
Długość listwy tnącej 729 mm
Odległość między ostrzami 35 mm
Waga 4,5 kg
Uchwyt regulowany, 5 stopni pochylenia
Grarancja dla firm 2 lata
Gwarancja dla osób prywatnych 5 lat