ECHO ES 255 ES dmuchawa spalinowa / odkurzacz / 1,1 KM / 25,4 ccm / wydajność 600 m3/h - DOSTĘPNA OD RĘKI !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 1 469,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Dmuchawa 2T to produkt japońskiej, profesjonalnej firmy istniejącej na rynku od 1947 roku. Produkt ten idealnie znajdzie zastosowanie wśród firm usługowych dzięki wysokiej wydajności dmuchawy oraz systemowi zbierającemu liście, szyszki, niewielkie gałęzie itp. Silnik japońskiej produkcji o mocy 0,8 kW i pojemności 25,4 cm3 ma unikatowy system oszczędności paliwa przy jednoczesnej dużej wydajności. Zastosowany tu gaźnik renomowanej amerykańskiej marki  powoduje lepszą prace silnika. Standardowo odkurzacz posiada system rozdrabniający przez co zbierany materiał jest rozdrabniany i mocno ubity. Dmuchawa jest lekko i poręczna a waga to tylko 4,8 kg. Plusem jest też zabezpieczenie połączenia maszyny z rurami ssącymi dzięki którym macie pewność, że nie rozepną się podczas pracy.

 

 

Technologie zastosowane w odkurzaczu ES255:

tech1

ES START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

Wytrzymały filtr powietrza to mniej czynności eksploatacyjnych.

System Posi-loc to łatwe łączenie rur dmuchawy dołączonych do zestawu.

EZ To system bezpiecznego połączenia elementów (rur) dołączonych do maszyny.

Profesjonalny silnik

Profesjonalny silnik o pojemności 25,4 cm3 generuje 1,1 KM mocy i zapewnia odpowiednią wydajność podczas dmuchania, odkurzania oraz niszczenia.

Asymetryczny nóż

Specjalnie zaprojektowany nóż asymetryczny w łatwy sposób rozdrabnia liście i zanieczyszczenia co minimalizuje ich objętość w stosunku 12:1.

Łatwa obsługa

Przekształcasz dmuchawę w odkurzacz z funkcją niszczarki w kilka sekund. Po prostu zmieniasz rurę główną i zakładasz worek.

Profesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Silnik ECHO 2T
Moc / Pojemność silnika 0.8 kW / 25.4 cc
Pojemność zb. paliwa 465 ml
Zużycie paliwa przy
max. obciążeniu
570 ml/h
Przepływ powietrza 600 m3/h
Max. prędkość powietrza 245 km/h
Łatwy rozruch silnika TAK
Waga 4.8 kg
Gwarancja dla osób prywatnych 5 lat