ECHO Garden+ akumulator LBP-36-80 / 2 Ah / 40V

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 1 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 449,00 zł

Japońska firma Yamabiko właściciel marek i od lat zarządza producentami maszyn leśnych i ogrodniczych. Obie marki historią sięgaja lat 40-tych XX wieku. Idąc z duchem czasu firma zaprojektowała solidny i wydajny system akumulatorowy . Sercem maszyn jest seria akumulatorów litowo-jonowych do gamy której należy prezentowany akumulator LBP 36-80 mający moc 2 Ah i napięcie 40 V.

To wysoce trwały, solidny i bezpieczny w użytkowaniu akumulator posiadający ogniwa litowo-jonowe o dużej gęstości, co gwarantuje potężną i stałą energię przez cały czas trwania cyklu pracy. Szybki czas ładowania przy bardzo niskim poziomie samorozładowania to gwarancja rozpoczęcia pracy bez zbędnej zwłoki.

Do zalet ułatwiających korzystanie z ładowarki należy zaliczyć wskaźnik LED pokazujący poziom stanu naładowania akumulatora. Ma to znaczący wpływ na planowanie postępu prac.

 

CZAS NAŁADOWANIA AKUMULATORA LBP-36-80

Czas naładowania akumulatorów jest kluczową kwestią podczas wykonywania dłuższych prac. Jeśli przewidujesz, że specyfika zadań jakie będziesz realizować za pomocą narzędzi Serii Garden+ będzie wymagała doładowania akumulatora podczas prac, to rozważ zakup dodatkowej baterii. Gdy będziesz pracować przy użyciu jednej, drugą będzie można w tym czasie ładować!

Marka  to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkownikówProfesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Dla linii produktów akumulatorowych 40V  prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.