ECHO PRS nożyce rotacyjne 231-M (do kos spalinowych)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 1 399,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Japońska kosa spalinowa firmy , która od lat zdobywa uznanie wśród profesjonalistów, powstała 1947 roku w Tokio jako Kyoritsu Noki, od 1963 już pod szyldem ECHO rozpoczęła ekspansję na światowe rynki.Nożyce obrotowe PRS-231M to znakomita przystawka do cięcia dla kos spalinowych, wykorzystywana przez operatorów pracujących w bardzo trudnych warunkach terenowych. Przystawka ta posiada współczynnik redukcji skrzyni biegów w stosunku 20:1, oraz dwa przeciwbieżne ostrza, które wycinają trawę tak precyzyjnie, jak nożyczki. Zapewniają bezpieczną dla otoczenia pracę a przy tym niezwykłą precyzję cięcia.

 

 

Nożyce obrotowe Echo PRS-231M montowane są na rurze głównej (zamiast przekładni) za pomocą złączek rurowych i adapterów do kół zębatych.

DOPASUJESZ DO KSZTAŁTU KAŻDEGO WAŁU NAPĘDOWEGO

Formy kształtowe

ŚREDNICA: 6 mm 7 mm 7 mm 8 mm 5,2 mm
LICZBA ZĘBÓW: 10 7 13 9 Carré
FORMA KSZTAŁTOWA: formy ksztaltowe1 formy ksztaltowe2 formy ksztaltowe3 formy ksztaltowe4 formy ksztaltowe5

 

Najważniejsze zalety w skrócie

prs 230m img3BEZPIECZNE DLA PRZESZKÓD

Przycinasz trawę tuż przy drzewach, krawężnikach czy innych przeszkodach bez ryzyka uszkodzenia elementu tnącego i samej przeszkody.

prs 230m img4BEZPIECZNE DLA OTOCZENIA

Nie powoduje odbicia się elementów obcych (śmieci, kamienie i inne), dzięki temu bezpieczeństwo otoczenia pracy jest zachowane w pełni.

prs 230m img5BEZPIECZNE DLA OPERATORA

Jeśli podczas przycinania natrafisz w gęstej trawie na niewidoczny przedmiot, to nożyce spowodują jedynie jego przesunięcie!

 

prs 230m img6PŁASKI SPÓD

Dzięki temu rozwiązaniu operator może położyć tarczę bezpośrednio na ziemi. Oznacza to dokładne cięcie a przy tym mniejsze zmęczenie.

prs 230m img7KRAWĘDZIOWANIE

Dwa przeciwstawne ostrza są idealne do krawędziowania krawężników, gdyż ich konstrukcja powoduje dokładne cięcie (jak nożyczkami).

prs 230m img9KRAWĘDZIOWANIE BRZEGÓW

Konstrukcja, analogicznie jak przy krawężnikach, ułatwia dbanie o brzegi cieków wodnych. Pamiętaj: nie zanużaj nasadki w wodzie.

CECHA PRS 231-M ZALETY NOŻYC ROTACYJNYCH
Dwa przeciwbieżne ostrza zamiast żyłki Bezpieczna praca w miejscach publicznych, w pobliżu osób postronnych, przy oknach czy witrynach sklepowych, w pobliżu samochodów.
Ułatwione sprzątanie po wykonaniu pracy, gdyż trawa spada tam, gdzie została ścięta.
Przycinanie można prowadzić tuż przy drzewach, ścianach, nagrobkach czy krawężnikach bez spowodowania ich uszkodzenia.
Prace można bezpiecznie prowadzić w trawie zawierającej luźne przedmioty, takie jak puszki po napojach, kamienie, cięższe śmieci. Wszystko bez obawy o odrzut tych elementów.
Widoczny promień cięcia o stałym rozmiarze umożliwa bardziej precyzyjne cięcie.
Uniwersalna konstrukcja Idealne do pracy na: obrzeżach trawników, "bunkrach golfowych", terenów trawiastych na cmentarzach, przycinania trzciny w wodzie.
Konstrukcja z płaskim spodem Umożliwia użytkownikowi umieszczenie tarczy bezpośrednio na ziemi. Dzięki temu zdecydowanie zwiększa się komfort pracy co ma znaczący wpływ na mniejsze zmęczenie operatora.
Idealnie nadaje się do odkrywania punktów orientacyjnych, takich jak np. pokrywy spustowe, zabezpieczenia studzienek i podobne.

Profesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! 

KOMPATYBILNE Z NASTĘPUJĄCYMI KOSAMI :

SRM-2621ES

SRM-3021TES

SRM-3611T/U