ECHO PAS 2620 ES urządzenie wielofunkcyjne baza/jednostka napędowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Kod producenta: ECHOPAS2620BA
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Na zamówienie

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: Zadzwoń i ustal możliwy termin dostawy
  • 1 679,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Japońska firma Yamabiko właściciel marek i od lat zarządza producentami maszyn leśnych i ogrodniczych. Obie marki historią sięgaja lat 40-tych XX wieku. Urządzenie wielozadaniowe znanej i cenionej japońskiej firmy  to prawdziwie profesjonalna maszyna- lekka i kompaktowa, przy tym posiadająca wysokie walory użytkowe i funkcję wielozadaniowości a to za pomocą wymiennych przystawek. Sercem maszyny jest dwusuwowy silnik o mocy 1,21 KM i pojemności 25,4 cm3. Tym, co wyróżnia urządzenie  są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Do najważniejszych z pewnością należy łatwość obsługi, którą osiągnięto poprzez maksymalne zbliżenie elementów sterowania. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że jest to doskonałe urządzenie do długiej i wytrwałej pracy. To spalinowa, lekka maszyna wielofunkcyjna zapewniająca moc 8 profesjonalnych narzędzi. System  PAS ma wytrzymały silnik ECHO o pojemności 25,4 cm³ i posiada funkcję Easy Start, która umożliwia bezproblemowe uruchamianie. Do głównych zalet należy także zaliczyć uchwyt typu LOOP i zgrupowane elementy sterujące znacząco ułatwiające pracę z maszyną.

Technologie zastosowane w urządzeniu PAS2620ES:

 

System ES
EASY START

 


Elektroniczny system zapłonu

 


Wstępne oczyszczanie powietrza

Narzędzia dedykowane do bazy

*1: Z głowicą zasilającą PAS-2620ES. *2: Bez elementu tnącego i osłony. *3: Bez prowadnicy i łańcucha. *4: Ze standardową prowadnicą 25 cm i łańcuchem. *5: Bez ostrza.

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji.

 

Okres przedłużonej Gwarancji zależny jest od formy zakupu maszyny. Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat!
Standardową Gwarancję dla Firm wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Pojemność silnika: 25,4 cm3
Moc: 1,0 kW/1,4 KM
Waga na sucho: 5,0 kg
Długość: 1025 mm