ECHO Garden+ podkaszarka akumulatorowa DSRM-310L / 40V

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 4 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 689,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Japońska firma Yamabiko właściciel marek i od lat zarządza producentami maszyn leśnych i ogrodniczych. Obie marki historią sięgaja lat 40-tych XX wieku. Idąc z duchem czasu firma zaprojektowała solidny i wydajny system akumulatorowy . Sercem maszyn jest seria akumulatorów litowo-jonowych  o napięciu 40 V. Podkaszarka DSRM-310 to lekka i zwrotna konstrukcja z możliwością szybkiej wymiany żyłki. Wyposażona w osłonę przed uszkodzeniem roślin i przepustnicę o zmiennej prędkości zapewniający bezpieczną i precyzyjną pracę w każdych warunkach. Silnik z przekładnią zapewnia wysoki moment obrotowy i niskie zużycie energii, przepustnica o zmiennej prędkości zapewniająca precyzyjną pracę poprzez możliwość doboru właściwych obrotów. Na zwiększenie wydajności podkaszania oraz zmniejszenie poziomu hałasu duży wpływ ma także skręcona żyłka. Regulowany uchwyt przedni zapewnia podkaszarki akumulatorowej zapewnia wygodę operatorowi, a długość podkaszarki pozwala pracować z zachowaniem prawidłowej postawy ciała. Gumowy, miękki uchwyt redukuje wibracje Dobre rozłożenie ciężaru zapewnia równowagę i zmniejsza zmęczenie podczas pracy. Lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia lepsze manewrowanie. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do produktów benzynowych. Dołączona osłona roślin umożliwia bezpieczne koszenie wokół przeszkód. Łagodny start zapewnia bezpieczeństwo nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

UWAGA urządzenie nie posiada w zestawie akumulatora ani ładowarki.

Marka  to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkownikówProfesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Dla linii produktów akumulatorowych 40V  prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.