ECHO Garden+ kosiarka akumulatorowa DLM-310/35P / szerokośc cięcia 35 cm / kosz 40l (bez akumulatora i ładowarki)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 14.5 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 929,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Japońska firma Yamabiko właściciel marek i od lat zarządza producentami maszyn leśnych i ogrodniczych. Obie marki historią sięgaja lat 40-tych XX wieku. Idąc z duchem czasu firma zaprojektowała solidny i wydajny system akumulatorowy . Sercem maszyn jest seria akumulatorów litowo-jonowych  o napięciu 40 V. Kosiarka akumulatorowa DLM-310/35P to podstawowy model w gamie kosiarek akumulatorowych firmy . Wypielęgnuj swój ogród uzyskując z łatwością i bez wysiłku perfekcję i zadowolenie z efektu. Precyzyjne i mocne koszenie z możliwością regulacji wysokości cięcia trawy to spora zaleta Kosiarki DLM-310/35P. Kompaktowa i lekka rama wykonana z polipropylenu sprawia, że koszenie przy obiektach i w małych przestrzeniach jest bezproblemowe. Używając Kosiarki DLM-310/35P zyskujesz czas i ograniczasz wysiłek, jednocześnie poprawiając kondycję swojej trawy, a dzięki funkcji mulczowania uzyskujesz dodatkową funkcjonalność bez żadnych dopłat.

UWAGA w zestawie nie ma ładowarki ani akumulatora

Podstawowe parametry kosiarki DLM-310/35P:

                

Szerokość koszenia - 35 cm         *  Kosz:40l     *  Akumulator - 40V (dokupowany osobno)

WYDAJNOŚĆ

W kosiarce koła nie wystają na szerokość poza obręb korpusu, co zdecydowanie ułatwia swobodną możliwość koszenia przy krawędziach. Bardzo dobra pojemność zbiorcza i duża objętość worka na trawę przyśpiesza wykonanie każdego zadania.

KOMFORT

Łatwa w obsłudze centralna regulacja wysokości. Uchwyt do przenoszenia i składany uchwyt do wygodnego transportu i przechowywania. Miękki materiał na uchwycie redukuje wibracje i zapewnia dobrą kontrolę. Lekka i kompaktowa konstrukcja w celu zapewnienia lepszego manewrowania i mniejszego wysiłku. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do maszyn spalinowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Klucz bezpieczeństwa zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

 

Marka  to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkownikówProfesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Dla linii produktów akumulatorowych 40V  prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

Akumulator objęty jest 2-letnią Gwarancją Konsumencką!
Dla firm (Gwarancja Komercyjna na akumulator) wynosi 1 rok.