ECHO CSG-7410ES / 3,2kW / 73,5 cm3 / przecinarka do betonu

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ECHO
  • Waga: 10.7 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: do 3 dni
  • 5 079,00 zł 4 949,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Przecinarka do betonu to produkt japońskiej, profesjonalnej firmy istniejącej na rynku od 1947 roku. Przecinarka   CSG-7410ES to potężna przecinarka do stosowania na placu budowy, a także na terenie ogrodów i pozostałych terenów zielonych. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością cięcia. Urządzenie nadaje się do tarcz tnących o średnicy do 350 mm i głębokości cięcia 125 mm. Czterostopniowy system filtrów powietrza zapewnia bardzo długą żywotność, potwierdzoną 5-letnią Gwarancją Konsumencką oraz 2-letnią Gwarancją Komercyjną. Nowo opracowany silnik 2-suwowy o pojemności 73,5 cm3 z łatwością spełnia wygórowane wymagania nowej normy emisji spalin. Dzięki Systemowi ES oraz zaworowi dekompresyjnemu, urządzenie jest bardzo łatwe do uruchomienia. Półprzezroczysty zbiornik paliwa sprawia, że ​​kontrolowanie poziomu jest maksymalnie ułatwione.

Do najważniejszych cech zaliczamy: 4-stopniowy system filtrów powietrza, najlepszą wydajność cięcia w swojej klasie, podłączenie wody w standardzie.

Technologie użyte w przecinarce :

tech1

EASY START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

tech8

Wytrzymały filtr powietrza zastosowany celem ułatwienia eksploatacji.

tech5

System Fast Idle pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty w pracy maszyny.

Profesjonalne produkty  zakupione w firmie Poznań spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Silnik ECHO 2T
Moc / Pojemność silnika 3,2 kW / 4,4 KM / 73.5 cc
Pojemność zb. paliwa 700 ml
Zużycie paliwa przy
max. obciążeniu
2,1l/h
Średnica tarczy (tarcza nie wchodzi w skłąd maszyny)
350 mm
Łatwy rozruch silnika TAK
Waga 10.7 kg
Gwarancja dla osób prywatnych 5 lat