Pilarka spalinowa ECHO CS2511 TES CARVING / 25,0 ccm / 1,11kW

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ECHO
 • Waga: 2.3 kg
 • Dostępność: Na zamówienie
  Czas realizacji: Zadzwoń 697 888 847 i ustal możliwy termin dostawy
 • 2 079,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Japońska firma Yamabiko właściciel marek i od lat zarządza producentami maszyn leśnych i ogrodniczych. Obie marki historią sięgaja lat 40-tych XX wieku. Pilarka spalinowa znanej i cenionej japońskiej firmy  to prawdziwie profesjonalna pilarka- lekka i kompaktowa, posiadająca rewelacyjny stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za najlepszą na rynku pilarkę, którą można pracować przy użyciu tylko jednej ręki. Właśnie dlatego stała się ulubioną maszyną arborystów, wspinaczy i leśników z całego świata.Jest to najlżejsza i najbardziej kompaktowa pilarka w ofercie Echo. Waży 'na sucho' zaledwie 2,3 kg przez co jest niezwykle zwrotna i może być używana do długotrwałej pracy przy jednoczesnym niewielkim zmęczeniu. Sercem tego urządzenia jest dwusuwowy silnik  o mocy 1,1 kW i pojemności 25 ccm. Tym, co wyróżnia pilarkę  są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Do najważniejszych z pewnością należy łatwość obsługi, którą osiągnięto poprzez maksymalne zbliżenie elementów sterowania. Ergonomiczny uchwyt górny sprawia, że jest to doskonała pilarka wspinaczkowa, a poparciem tej tezy jest odpowiednio zaprojektowane wysuwane mocowanie służące do podwieszania urządzenia.

Podstawowe parametry pilarki  CS2511TES C - 10":

                                  

Długość prowadnicy - 25cm/10"     *  Zasilanie - spalinowe          *  Moc silnika - 1,1 kW

Unikatowy gaźnik marki

Technologie zastosowane w pilarce CS2511 TES C:

 

System ES
EASY START

 


Elektroniczny system zapłonu

 


Wstępne oczyszczanie powietrza

 


Kolce oporowe
(opcja)

 


Natychmiastowe szybkie obroty

 


Boczny napinacz łańcucha

Dane techniczne pilarki spalinowej CS2511 TES C:

 • Pojemność silnika: 25,0 cm3
 • Moc wyjściowa: 1,1 KM
 • Waga na sucho: 2,3 kg
 • Pojemność zbiornika paliwa: 190 ml
 • Pojemność zbiornika oleju: 410 ml
 • Rodzaj łańcucha tnącego: 3/8" x 1,3mm
 • Zalecana prowadnica:

Zalety pilarki spalinowej CS2511 TES C:

 • Minimum 4 000 godzin pracy silnika w optymalnych warunkach,
 • Unikalna japońska technologia chromowania części silnika,
 • Gaźnik pracujący w każdej pozycji urządzenia,
 • Łatwe i wygodne mocowanie pokrywy filtra powietrza,
 • Przyjazna środowisku, w pełni regulowana pompa olejowa załączająca się w momencie startu łańcucha tnącego,
 • Oryginalny japoński produkt - od początku do końca!
  Ułatwiony start dzięki technice "Sure Start" - powrotny system rozruchu, 

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji.

 

Okres przedłużonej Gwarancji zależny jest od formy zakupu maszyny. Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat!
Standardową Gwarancję dla Firm wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Pilarka spalinowa CS2511 TES C należą

do grupy pilarek X Series

xseries

Kiedy Twoja praca wymaga absolutnie najlepszych narzędzi na rynku, warto posiadać Serię ECHO X, gdyż w taki sposób została oznaczona przez korporację Yamabiko klasa produktów zapewniających maksymalną wydajność. Nasze maszyny Serii ECHO X są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii i zostały zbudowane z najlepszych dostępnych materiałów, a także charakteryzują się najlepszym współczynnikiem mocy do wagi. Są to zalety doskonale wpływające na poprawę jakości Twojej pracy. Wszystkie produkty Serii ECHO X to najwyższa światowa jakość - profesjonalizm w pełni potwierdzający niezawodność produktów spod znaku JAPAN TECHNOLOGY. Każdy model Serii ECHO X ma określone, najlepsze w swojej klasie cechy atrybutów, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc profesjonalistom lepiej wykonywać swoje zadania. Są to funkcje takie jak niewielka waga, zwiększona moc, redukcja wibracji i dłuższy czas pracy, które znacząco przyczyniają się do łatwego wykonania pracy i szybszego przejścia do kolejnego zadania. Jest to sprzęt testowany w najtrudniejszych warunkach, aby zapewnić każdemu użytkownikowi łatwy rozruch oraz lepsze przyśpieszenie w niskich i wysokich temperaturach. Duże zbiorniki paliwa pozwalają znacząco wydłużyć czas pracy, a lepsza filtracja powietrza oznacza wytrzymały system minimalizujący ryzyko awarii silnika i ograniczający czynności konserwacyjne.

Pojemność silnika:  25,0 cm3
Moc użytkowa:  1,1 kW
Waga na sucho:  2,3 kg
Pojemność zbiornika paliwa:  0,19 L
Pojemność zbiornika oleju:  0,14 L
Maksymalne zużycie paliwa:  0,67 L/h
System łatwego rozruchu:  "ES"
Długośc prowadnicy
8" / 10"
Rodzaj łańcucha tnącego:  3/8" , 1,3 mm
Napinacz łańcucha:  boczny