CEDRUS łuparka pionowa 14 ton

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cedrus
  • Kod producenta: CEDLS09V
  • Waga: 187 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  • 5 599,00 zł 5 399,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Polska firma działa na rynku polskim od przeszło 20 lat i jest sprawdzonym producentem i dystrybutorem sprzętu rolniczego na terenie Polski i krajów ościennych. LS09V to nowoczesna i wydajna łuparka do drewna.

LS09V to wydajna łuparka do drewna, wyposażona w trójfazowy silnik elektryczny o napięciu 400V i mocy 3500W. Dzięki temu nacisk jaki generuje to aż 14 ton. Łuparka została zaprojektowana z  myślą o profesjonalistach, którzy oczekują wysokiej wydajności, przy zachowaniu zwartej, pionowej konstrukcji.

 

Doskonałe parametry łuparki do drewna

Znajdująca się w naszej ofercie łuparka LS09V, wykonana jest z materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu cechuje ją wysoka niezawodność. Nacisk jaki generuje sprawia, że maszyna doskonale radzi sobie z najtwardszymi gatunkami drewna. Wymiary  kawałków, do jakich została zaprojektowana wynosi od 56 do 104cm. Klin pozwala rozłupywać polana na dwie części. Opcjonalnie w naszej ofercie dostępny jest również element, umożliwiający uzyskanie czterech części jednocześnie. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza pracę łuparką do drewna i poprawia wydajność produkcji, na przykład drewna kominkowego.

 

Wygodna w użytkowaniu i bezpieczna łuparka do drewna

Łuparka do drewna LS09V wyposażona jest w, ułatwiające transport, pompowane koła transportowe. Dzięki temu urządzenie można bez problemów załadować do samochodu dostawczego lub na przyczepę. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również podnośnik kłód, który szczególnie sprawdza się w przypadku dużych i ciężkich kawałków drewna. Na komfort pracy wpływa również dwustopniowa regulacja prędkości pracy, która wynosi 13,9cm/s oraz 2,9cm/s.

Łuparka LS08V to również urządzenie zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dwuręczna obsługa przy użyciu dźwigni znacząco obniża ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy.

W ramach zakupu maszyny oferujemy:

  dostawę maszyny

  szybki i łatwy dostęp do części zamiennych

Silnik
elektryczny, trójfazowy (siła)
Producent
Cedrus
Moc silnika 3500W
Napięcie
400 V
Siła nacisku
14 ton
Max. długośc polana
104 cm
Ciśnienie hydrauliczne
25 MPa
Pojemność zbiornika oleju
3,5 l
Klin łupiący na 4 części
tak
Klin poszerzany
tak
Dodatkowe opcje

* podnośnik kłody

* koła transportowe

Waga 178 kg