CEDRUS łuparka pionowa 11 ton

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cedrus
  • Kod producenta: CEDLS08V
  • Waga: 174 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 3-6 dni
  • 5 099,00 zł 4 899,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Polska firma działa na rynku polskim od przeszło 20 lat i jest sprawdzonym producentem i dystrybutorem sprzętu rolniczego na terenie Polski i krajów ościennych. LS08V to nowoczesna i wydajna łuparka do drewna. Trójfazowy silnik elektryczny o napięciu 400V i mocy 3000W, zapewnia nacisk aż 11 ton. Przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, dla osób, które oczekują wysokiej wydajności przy zachowaniu zwartej, pionowej konstrukcji.

 

Łuparka do drewna wysokiej klasy

Oferowana przez nas łuparka, wykonana jest z najżywszej jakości materiałów. Przekłada się to na jej niezawodność przez długie lata. Maszyna bez problemu radzi sobie z najtwardszymi kawałkami drewna o wymiarach od 56 do 104cm. Standardowy klin pozwala rozłupywać polana na dwie części. Opcjonalnie dostępny jest również element, pozwalający na uzyskanie czterech części jednocześnie. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza pracę łuparką do drewna i poprawia wydajność produkcji.

 

Wygodna w użytkowaniu i bezpieczna łuparka do drewna

Łuparka do drewna LS08V wyposażona jest w pompowane koła transportowe. Dzięki temu jej transport jest bardzo łatwy, a samo urządzenie można bez problemów załadować, na przykład, do samochodu dostawczego. Bardzo dużym atutem jest również podnośnik kłód, który szczególnie sprawdza się w przypadku ciężkich kawałków drewna. Komfort pracy podnosi także dwustopniowa regulacja prędkości pracy – 13,9cm/s lub 2,9cm/s.

Łuparka LS08V to również urządzenie zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dwuręczna obsługa przy użyciu dźwigni znacząco obniża ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy.

W ramach zakupu maszyny oferujemy:

  dostawę maszyny

  szybki i łatwy dostęp do części zamiennych

 

Silnik
elektryczny, trójfazowy (siła)
Producent
Cedrus
Moc silnika 3000W
Napięcie
400 V
Siła nacisku
11 ton
Max. długośc polana
104 cm
Ciśnienie hydrauliczne
25 MPa
Pojemność zbiornika oleju
3,5 l
Klin łupiący na 4 części
tak
Klin poszerzany
tak
Dodatkowe opcje

* podnośnik kłody

* koła transportowe

Waga 174 kg