AL-KO GTE 550 Premium (112926) podkaszarka elektryczna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AL-KO
  • Kod producenta: 112926
  • Waga: 3.7 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny

  • Historia ceny
  • 419,00 zł
Wykaszarka elektryczna znanej niemieckiej firmy to podstawowe urządzenie wspomagające prace przy koszeniu w przydomowym ogrodzie. Niewielkie wymiary urządzenia, jego poręczność i lekkość przy mocy silnika wynoszącej 550W i szerokości roboczej równej 30 cm powoduje, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domowym gospodarstwie. Dodatkowymi plusami jest głowica półautomatyczna (Dzięki trzy-pozycyjnej regulacji kąta nachylenia głowicy podkaszarki łatwo dostępne stają się miejsca dotąd nieosiągalne dla zwykłych podkaszarek) oraz kierownica z regulowaną rączką.Olbrzymim plusem jest mała wynosząca zaledwie 3,7 kg waga i sprawdzony silnik elektryczny .

Funkcje

Podkaszanie w każdym położeniu
Podkaszanie w każdym położeniu Dzięki 3-pozycyjnej regulacji kąta nachylenia głowicy podkaszarki łatwo dostępne stają się miejsca na przykład pod ławkami (GTE 450/550, GTI18V ).
Elastyczność w każdym kierunku
Elastyczność w każdym kierunku Dzięki głowicy obracającej się pod kątem 180° można precyzyjnie przyciąć także zwisające brzegi trawnika – pielęgnacja trawy aż po same końce (GTE 450/550, GTI 18V). Teleskopowa aluminiowa rura podkaszarki i elastyczny uchwyt zapewniają prawidłowe położenie i pozycję roboczą podkaszarki. Dzięki nim regulacja podkaszarki przebiega łatwo i szybko.
Precyzja po sam brzeg
Precyzja po sam brzeg Pałąk chroniący rośliny i koło umożliwiają dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach bez wyrządzania szkód.

Silnik Elektryczny 230V
Moc silnika 550 W
Szerokość robocza 30 cm
Głowica żyłkowa Półautomat
Żyłka tnąca 1,4 mm / Podwójna nylonowa
Regulowany uchwyt TAK
Regulowana wysokość TAK
Regulowana głowica TAK
Waga 3,7 kg