AL-KO SNOW LINE 620 E II odśnieżarka spalinowa (4,4 kW, 212 ccm, 62 cm, reflektor, elektryczny rozrusznik))

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AL-KO
  • Kod producenta: 112935
  • Waga: 83 kg
  • Dostępność: Towar chwilowo niedostępny
    Czas realizacji: Zadzwoń 697 888 847 i ustal możliwy termin dostawy lub zamiennik

 

Przed Wami prawdziwy tytan zimowej pracy - poznajcie odśnieżarkę SnowLine 620 E II austriackiej firmy  . Z nią zima nie będzie Wam straszna. Pewne działanie, doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. Sprawna skrzynia biegów zapewnia 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne i pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik o pojemności 212 cc i mocy 6,5 KM wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania odśnieżarki , co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka  przesuwa się ze stałą prędkością .

Wytrzymałe i niezawodne

Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, dwustopniowe odśnieżarki SnowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E i 760 TE są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom (700 E, 760 TE) i rozrusznikowi elektrycznemu (620 E II, 700 E, 760 TE), który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania do 76 centymetrów, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.

Łatwe zgarnianie

W zależności od konstrukcji śnieg wyrzucany jest przez obrotowy wyrzutnik śniegu na odległość 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.

Oszczędna eksploatacja

Posiadające dużą moc silniki OHV, których zawory położone są w górnej części, zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy niskim zużyciu.

Silnik Spalinowy benzynowy
Nazwa silnika
AL-KO 170 S OHV
Układ wirników 2-stopniowe
Parametry silnika ccm / kW
212 ccm / 4,4 kW
Szerokość robocza
62 cm
Napęd w przód/wstecz 5 biegów / 2 biegi ogumienie  kół
Wysokość pokrywy śnieżnej 51 cm
Rozruch
linkowy/elektryczny 230 V
Regulacja kierunku wyrzutu  śniegu za pomocą dźwigni 190°
Pojemność zbiornika 3l
Odległość wyrzutu śniegu 10 - 15 m
Reflektor
Tak
Ciężar

83 kg