Agroservis Salek pielnik wahadłowy do krzaków winorośli VNS-01

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Agroservis
  • Kod producenta: 15799
  • Waga: 55 kg
  • Dostępność: Na zamówienie
    Czas realizacji: do 2 tygodni

Czeska firma Agroservis  od 1886 roku istnieje w czeskim Prostejovie. Firma w 1955 roku przeszła zmiany własnościowe i jako Agrostroj Prostejov rozpoczęła produkcję traktorów rolniczych i ogrodniczych czetrokołowych małej mocy, ładowaczy czołowych, przyczep i akcesoriów do traktorów. Dziś  Agroservis jest prywatną firmą i produkuje traktory, maszyny ogrodnicze i przyczepy

Prezentowany pielnik wahadłowy ma solidnie wykonaną odchylaną sekcję noża, która została zaprojektowana z myślą o łatwej i wygodnej uprawie i zwalczaniu chwastów między pojedynczymi sadzonkami w winnicach i sadach. Pielnik wahadłowy produkowany jest jako uniwersalny osprzęt umożliwiający agregację ze wszystkimi typami ciągników wyposażonych w przedni TUZ kategorii 1N. Precyzyjny i szybki ruch noża pielnika   jest kontrolowany automatycznie przez specjalnie podłączony obwód hydrauliczny i czuły czujnik. Sterownik znajdujący się w kabinie kierowcy ciągnika pozwala na ręczne sterowanie wszystkimi ważnymi funkcjami sekcji w tym samym czasie.

Obrotowe sekcje noża są już w wersji podstawowej wyposażone w dłuto z przecinakiem lub ostrzem, co służy do lepszego wnikania noża w glebę i jednocześnie zabezpiecza trzon noża roboczego przed uszkodzeniem.

W skład maszyny : koło podporowe, krój nożowy, krój tarczowy prosty, krój tarczowy do orki / orki, nóż płużny, nóż do orki, specjalny nóż do orki, aktywny kultywator palcowy, elektryczny przycisk STOP.

Długośc noża 470 mm
Wychył noża 300 mm
Sterowanie wychyłem HYDRAULICZNE +- 17°