WIMET S.C.

ul. Przemysłowa 29, 61-579 Poznań
tel. 693 888 879 | mail: salon@wimet.pl


CEDRUS łuparka pionowa 22 t

Dom i Ogród > Łuparki do drewna > Łuparki elektryczne
main
Producent: Cedrus
Kod producenta: CEDLS10V
main
Waga: 300kg
Stara cena: 9 999,00 zł
9 499,00 zł

Polska firma działa na rynku polskim od przeszło 20 lat i jest sprawdzonym producentem i dystrybutorem sprzętu rolniczego na terenie Polski i krajów ościennych. LS10V to nowoczesna i wydajna łuparka do drewna.

Łuparka do drewna LS10V

Oferowana łuparka do drewna LS10V to rozwiązanie dla profesjonalistów, poszukujących wysokiej klasy, niezawodnego i wydajnego sprzętu. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wykonaniu z wysokiej klasy podzespołów, maszyna doskonale nadaje się dla osób zajmujących się profesjonalną produkcją drewna opałowego i kominkowego. Łuparka pionowa świetnie spisuje się w codziennej pracy z dużymi i ciężkimi kawałkami drewna.

Łuparka do drewna o najwyższych parametrach

LS10V to łuparka do drewna wyposażona w niezwykle wydajny, trójfazowy silnik elektryczny o mocy 5100 W. Dzięki temu nacisk jaki generuje siłownik to aż 22 tony. Pozwala to na bezproblemowe rozłupywanie każdego rodzaju drewna. Łuparka doskonale rodzi sobie z kłodami o długości od 56 do 110cm. Dodatkowym ułatwieniem dla osoby obsługującej jest również podnośnik drewna, który pozwala w łatwy sposób właściwie ułożyć rozłupywany materiał.

 

Wygodna i wydajna w użytkowaniu łuparka do drewna

Łuparka LS10V charakteryzuje się zwartą, pionową budową. Pompowane koła, znacząco ułatwiają jej transport i właściwe ustawienie. Pracę ułatwia również dwustopniowa regulacja prędkości pracy (6 oraz 2,9m/min). Istnieje również możliwość montażu klina, który rozłupuje drewno na cztery części.

Łuparka do drewna jest także urządzeniem posiadającym wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Dwuręczna obsługa za pomocą dźwigni redukuje ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy maszyny. Z kolei solidna konstrukcja, zapewnia wysoką trwałość i żywotność maszyny.

W ramach zakupu maszyny oferujemy:

  dostawę maszyny

  szybki i łatwy dostęp do części zamienny

Silnik
elektryczny, trójfazowy (siła)
Producent
Cedrus
Moc silnika 5100W
Napięcie
400 V
Siła nacisku
22 ton
Max. długośc polana
114 cm
Ciśnienie hydrauliczne
25 MPa
Pojemność zbiornika oleju
3,5 l
Klin łupiący na 4 części
tak
Klin poszerzany
tak
Dodatkowe opcje

* podnośnik kłody

* koła transportowe

Waga 308 kg