GreenMech Arborist 165P rozdrabniacz spalinowy 37 KM szerokośc gałęzi 20 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GreenMech
  • Waga: 750 kg
  • Dostępność: Na zamówienie
    Czas realizacji: Zadzwoń, zapytaj o możliwy czas dostawy
  • 124 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Rozdrabniacze do gałęzi marki to profesjonalne maszyny do ścinkowania i rozrabniania drewna. Maszyny te wyposażone w mocne silniki odznaczają sie dużą trwałością, wytrzymałością konstrukcyjną i wysoka jakością. Rębak  Arborist 165P to kompaktowa ale niezwykle wydajna maszyna. Rębak wyposażony jest w silnik benzynowy 37 KM , został zaprojektowany według standardów najwyższej jakości, wydajności oraz oszczędności. Konstrukcja stworzona w oparciu o stalowe podwozie z regulowanym dyszlem. Silnik jest zabudowany stalowymi osłonami, które tłumią hałas oraz zabezpieczają silnik przed uszkodzeniami mechanicznymi. Osłony zaprojektowano tak aby można je było szybko otworzyć co ułatwia dostęp do wnętrza maszyny oraz konserwacje silnika . Maszyna nie posiada elementów, które wystawiają poza jej obrys – ułatwia to poruszanie się terenie oraz na drogach. 

Rębak Arborist 165P wyposażony jest w szeroki stół podawaczy, który ułatwia załadunek materiału do gardzieli. Dlatego praca rębakiem jest prosta i przyjemna dla użytkownika. Maszyna może rozdrabniać gałęzie do 15 cm, przy zachowaniu wydajności 4,25 tony zrębek na godzinę. Wiele firm usługowych przewozi gałęzie do miejsca składowania, zamiast rozdrabniać je na miejscu podczas wycinki. Dzięki zastosowaniu naszych maszyn możemy zaoszczędzić miejsce, czas oraz paliwo – dlatego że stosunek gałęzi do zrębka wynosi 6:1.

Wszystkie rębaki wyposażone są technologie noży tarczowych (okrągłych) które ułatwiają prace oraz zwiększają efektywność nawet do 600% w porównaniu do noży prostych stosowanych w innych rębakach do gałęzi. Nóż rębaka Arborist 165P posiada kilka powierzchni tnących, gdy jedna z krawędzi jest zużyta możemy obrócić nóż o 90 stopni i dalej pracować ostrą krawędzią. Zyskujemy przez to 4 krawędzie tnące. Ta metoda pozwala na 120-150 godzin pracy jednym nożem. Każdy z nich może być ostrzony 5-6 krotnie.

Elektronicznie sterowany system No-Stres podczas podawania materiału kontroluje prace wałków podających, aby odciążyć dysk tnący rębaka. System anty przeciążeniowy (No-Stress) wznawia pracę wałków w momencie gdy dysk tnący uzyska optymalną prędkość obrotową. Pozwala to uzyskać większa wydajność oraz ogranicza przeciążanie maszyny. 

Podstawowe parametry rębaka  Arborist165P:

        4,25 t/h                         750 kg                  Max. 200 mm
 

 

W ramach zakupu rębaka oferujemy:

  dostawę maszyny

  profesjonalne przygotowanie maszyny do pracy (złożenie, sprawdzenie, przegląd zerowy, zalanie olejem) i uruchomienie u Klienta

  szkolenie stanowiskowe operatorów maszyny

  zapewniamy opiekę serwisową przez cały okres użytkowania maszyny

  szybki i łatwy dostęp do części zamiennych

możliwość finansowania - leasing

Dlaczego warto kupić u nas?

- jesteśmy autoryzowanym dealerem marki 

- zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych

- produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej dystrybucji

- wystawiamy fakturę VAT lub rachunek - produkt objęty pełną gwarancją

- zapewniamy serwis stacjonarny i mobilny (150 km do Poznania)

- możliwość płatności przelewem, kartą płatniczą, za pobraniem

- blisko 30 lat na rynku branżowym

Średnica gałęzi 200 mm
Silnik VAnguard
Moc silnika 37 KM
Paliwo Pb95
Układ tnący 4 x Noże okrągłe
Prędkość koła zamachowego 1700 rpm
Hydrauliczne wałki podające Podwójne pionowe
System anty przeciążeniowy Tak, No-Stress
Zbiornik paliwa 33 L
Rozmiar opon 155/80/R13
Wydajność ton/godzinę 4,25 ton/godzinę
Otwór gardzieli 150mm x 230mm
Rozmiar wlotu podającego 970mm x 790mm
Wylot 280 obrót
Wymiary (D x S x W) 355 x 129 x 233 cm
Waga 750 kg
Moc akustyczna LWA 115dB(A)