AL-KO SnowLine 700 E odśnieżarka spalinowa (7,8 kW, 375 ccm, 70 cm, rozrusznik elektryczny, reflektor, podgrzewane rączki)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AL-KO
  • Kod producenta: 112931
  • Dostępność: Towar chwilowo niedostępny

 

Dwustopniowa odśnieżarka model Snow Line 700E o mocnej konstrukcji, szerokości roboczej 70 cm, z zastosowanym silnikiem Snow Engine OHV o mocy 12 KM. Dzięki aż 6 biegom jazdy w przód i 2 biegom wstecz, dostosowuje się do każdych warunków. Rozruch elektryczny odśnieżarki następuje poprzez gniazdo zasilania 230 V. Dla jeszcze większego komfortu panel z wbudowanym reflektorem. Wirnik wykonany z wysokiej jakości stali, z ząbkowanym frezem gwarantuje idealne wgryzanie się w śnieg, bez względu na jego wysokość. Komin z regulacją kierunku w zakresie 190°, wyrzuca śnieg na odległość 10-15 m.

Wygodna obsługa

Dzięki kompaktowemu panelowi z wbudowanym reflektorem wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie dostępne są nawet podgrzewane uchwyty.

Oszczędna eksploatacja

Posiadające dużą moc silniki OHV, których zawory położone są w górnej części, zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy niskim zużyciu.

Gwarantowana skuteczność

Duże, masywne ogumienie i gąsienicowy układ jezdny (760 TE) gwarantują optymalną przyczepność i wysoką możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.

Łatwe zgarnianie

W zależności od konstrukcji śnieg wyrzucany jest przez obrotowy wyrzutnik śniegu na odległość 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.

Wytrzymałe i niezawodne

Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, dwustopniowe odśnieżarki snowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E i 760 TE są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom (700 E, 760 TE) i rozrusznikowi elektrycznemu (620 E II, 700 E, 760 TE), który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania do 76 centymetrów, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.

 

Silnik Spalinowy
Nazwa silnika
Snow Engine OHV
Układ wirników 2-stopniowy
Parametry silnika cc/Kw 375 cc/7,8
Szerokość robocza
70 cm
Napęd w przód/wstecz 6 biegów / 2 biegi ogumienie kół
Rozruch
Starter linkowy/elektryczny 230 V
Pojemność zbiornika paliwa w l 6,5 l
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 54,5cm
Regulacja kierunku wyrzutu  śniegu obrotowa 190°
Odległość wyrzutu śniegu 15 m
Panel z wbudowanym reflektorem
Tak
Ciężar
118 kg