AL-KO Energy Flex Moweo 38.5 Li, kosiarka akumulatorowa (2 X Akku 4 Ah i ładowarką w zestawie)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AL-KO
  • Kod producenta: 113278 + 113280
  • Waga: 19 kg
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  • 1 899,00 zł 1 839,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Kosiarka akumulatorowa  Moweo 38,5 Li zestaw to sprawdzony partner w ogrodzie. Bez kabli, w ciszy i zgodzie ze środowiskiem. Baterię kosiarki można ładować w domu poprzez dołączoną ładowarkę, czas ładowania wynosi ok. 1.5h. Diody znajdujące się na obudowie kosiarki informują użytkownika o stopniu naładowania oraz pracy silnika. Specjalny kluczyk pozwala zabezpieczyć kosiarkę przed niepożądanym uruchomieniem. Do kosiarki załączone są dwa akumulator o pojemności 4 Ah z ładowarką. Regulacja koszenia odbywa się za pomocą centralnej regulacji z 6 stopniami zapewniającymi wysokość koszenia w zakresie 25-75 mm. Duży 45 litrowy kosz, duże tylne koła i szerokość robocza wynosząca 37 cm sprawiają, że jest to urządzenia godne uwagi.

Wszystko pod kontrolą
Wszystko pod kontrolą Klucz bezpieczeństwa chroni przed nieumyślnym uruchomieniem, diody LED na akumulatorze informują o poziomie naładowania.
Wskaźnik poziomu napełnienia
Wskaźnik poziomu napełnienia Wskaźnik poziomu napełnienia w koszu na trawę stale informuje o tym, czy kosz musi zostać opróżniony czy nie, aby uniknąć niepotrzebnego zapchania kanału wyrzutowego.
Centralna regulacja wysokości
Centralna regulacja wysokości Za pomocą mocnego mechanizmu sprężynowego jednym ruchem ręki można szybko i wygodnie zmieniać wysokość koszenia.
Raz, dwa i schowane
Raz, dwa i schowane Dzięki zatrzaskom na rękojeści kosiarkę akumulatorową można szybko złożyć, przez co nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania.
Pełna swoboda
Pełna swoboda Akumulator litowo-jonowy charakteryzuje się dobrą mocą i niezwykłą trwałością. Nie rozładowuje się samoczynnie, a ponieważ nie wykazuje straty pojemności przez doładowywanie, można go doładowywać w każdej chwili. Do koszenia dużych trawników zalecamy kupno akumulatora zamiennego.
Zasilanie 40 V - 4.0 Ah
Drugi akumulator 4 Ah
w zestawie
Ładowarka C 130 Li
w zestawie
Czas pracy / ładowania
20 min/ 90 min
Szerokość koszenia 37 cm
Wysokość koszenia 25-75 mm
Regulacja wys. koszenia Centralna / 6 pozycji
Obudowa tworzywo
Pojemność kosza 45 L
Waga 17,0 kg
Gwarancja producenta 36 miesięcy