AL-KO SnowLine 760TE odśnieżarka spalinowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AL-KO
  • Kod producenta: 112930
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 7 490,00 zł 6 499,00 zł

Dwustopniowa odśnieżarka na gąsienicach o mocnej konstrukcji to solidny partner w dużych gospodarstwach, gdzie konieczna jest maszyna o dużej mocy, wydajności i sile. Szerokość robocza wynosząca 76 cm, sprawdzony silnik  Snow Engine OHV o mocy 14 KM, zastosowane gąsienice ze stali manganowej i wytrzymała obudowa to plusy maszyny. Dzięki aż 6 biegom jazdy w przód i 2 biegom wstecz, dostosowuje się do każdych warunków. Rozruch elektryczny poprzez gniazdo 230 V ułatwia start zimą. Dla jeszcze większego komfortu zamontowano panel z wbudowanym reflektorem umożliwiający pracę po zmroku. Wirnik wykonany z wysokiej jakości stali, z ząbkowanym frezem gwarantuje idealne wgryzanie się w śnieg, bez względu na jego wysokość. Komin z regulacją kierunku w zakresie 190°, wyrzuca śnieg na odległość 10-15 m.

Niemiecko - austriacka technologia

Wygodna obsługa

Dzięki kompaktowemu panelowi z wbudowanym reflektorem wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie dostępne są nawet podgrzewane uchwyty.

Oszczędna eksploatacja

Posiadające dużą moc silniki OHV, których zawory położone są w górnej części, zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy niskim zużyciu.

Gwarantowana skuteczność

Duże, masywne ogumienie i gąsienicowy układ jezdny (760 TE) gwarantują optymalną przyczepność i wysoką możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.

Łatwe zgarnianie

W zależności od konstrukcji śnieg wyrzucany jest przez obrotowy wyrzutnik śniegu na odległość 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.

Wytrzymałe i niezawodne

Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, dwustopniowe odśnieżarki snowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E i 760 TE są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom (700 E, 760 TE) i rozrusznikowi elektrycznemu (620 E II, 700 E, 760 TE), który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania do 76 centymetrów, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.
Silnik Spalinowy
Nazwa silnika
Snow Engine OHV
System uruchamiania linkowy/elektryczne230 V
Parametry silnika  cc/KW 120 cc/9 KW
Szerokość robocza
76 cm
Napęd w przód/wstecz 6 biegów / 2 biegi Gąsienicowy układ jezdny
wysokość pokrywy śnieżnej
54,5 cm
Podgrzewane rączki TAK
Pojemność zbiornika paliwa 6,5 l
Regulacja kierunku wyrzutu  śniegu obrotowa 190°za pomocą dźwigni
Odległość wyrzutu śniegu 15 m
Panel z wbudowanym reflektorem
Tak
Ciężar
126 kg